REKLAMA zewnętrzna i wewnętrzna
- Druk wielkoformatowy

Maxibit Polska, oprócz systemów wystawienniczych, oferuje profesjonalne wydruki wielkoformatowe na różnych materiałach, które można stosować w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej.

Drukujemy tablice i szyldy, tablice informacyjne i billboardy reklamowe bezpośrednio na pcv, banerze, blasze. Przyjmujemy również nietypowe zlecenia np. drukowanie na szkle, lustrze czy sklejce. Nasi Klienci otrzymują również wydruki na tkaninie czy płótnie, skórze, folii samoprzylepnej, foliach do witryn sklepowych One Way Vision czy foliach magnetycznych - stosowanych do oklejania m.in. samochodów.

Wydruki są trwałe i odporne na działania promieni słonecznych.

W ofercie obok druku różnymi technikami mamy również laminowanie, wycinanie oraz pozostałe usługi wykończeniowe wydruków.

Dzięki ploterom, które posiadamy, jesteśmy w stanie drukować na różnego rodzaju podłożach. Drukujemy bezpośrednio na materiałach elastycznych w rolkach (foliach, banerach, papierze zwykłym i billboardowym, tkaninach), jak również na materiałach płaskich (PCV twardym i spienionym, tworzywach poliwęglanowych, tekturze, metalu, szkle, sklejce, kapie) w arkuszach. Oferujemy druk bez marginesów na arkuszach do 185 cm szerokości i 5 mm grubości, w rozdzielczości 600 dpi. Wydrukujemy nawet pojedyncze egzemplarze w pełnym kolorze. Wydruk jest utwardzany światłem UV, więc grafika jest odporna na działanie promieni słonecznych i warunków atmosferycznych. Wydruki są również bardzo odporne na zarysowania i ścieranie.



Poza wydrukami oferujemy klientom:

  • wycinanie po obrysie, z szerokiej gamy folii samoprzylepnych (np. duże litery samoprzylepne na witryny sklepowe)
  • indywidualne displaye, stojaki i standy reklamowe,
  • przycinanie wydruków,
  • oklejanie aplikacjami z folii: samochodów, witryn itd.,
  • oczkowanie bannerów.




  • Poniżej przykłady zrealizowanych prac: