Maxibit - Oryginalny od 1978

Z początkiem lat 70 właściciel i założyciel firmy Maxibit, Erik Ahlberg, pracował nad ogromną wystawą i pokazem firm. Był on project managerem i brał odpowiedzialność za różne ekspozycje klientów, duże i małe. W tym czasie targi były tylko miejscem gdzie była sposobność do spotkania się z klientami.

Stolarze i dekoratorzy byli zatrudniani do budowy stoisk, a kiedy już było po pokazie, wywozili je do kontenerów, jak zwykłe śmieci. Nie było materiałów marketingowych przenośnych i do powtórnego użycia. W 1978 Maxibit przedstawił pierwszą na świecie opatentowaną przenośną, składaną ścianę z grafiką, którą można było zmieniać. Było to ogromnym sukcesem. Produkt został nazwany Original 8. Po raz pierwszy firmy mogły używać wielokrotnie i łatwo wymieniać swoje materiały marketingowe. Można było się spotkać z klientami wszędzie, o każdej porze - prawdziwa marketingowa rewolucja!

Dziś, prawie ćwierć wieku później, przenośny marketing jest zarówno naturalną jak i oczywistą częścią budżetu marketingowego. Obecnie Erik żyje w Sidney i prawie wyłącznie pracuje w R&D, określając jakość i produkt. Dziś sens, który go napędza i wspólny mianownik w pracy, to pomoc ludziom i firmom w umacnianiu ich marek, kładzenie nacisku na ich przekaz, czego skutkiem jest wzrost sprzedaży. Zawsze frontem do klienta, zawsze i ciągle.

Maxibit - Oryginalny od 1978

Pobierz Maxibit Certyfikat Original (PDF 95K)