Aktualne oferty pracy

Osoby zainteresowane pracą na poniższym stanowisku prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny oraz CV na adres praca@maxibit.com.pl lub na adres siedziby firmy.

Prosimy również o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Account Manager

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • promowanie i sprzedaż produktów firmy u Klienta:

  • - stoisk wystawienniczych/targowych,
    - usług druku wielkoformatowego,
    - powierzchni reklamowej w Internecie,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • raportowanie sprzedaży.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie zawodowe - mile widziane z podobnej branży lub z agencji reklamowej,
  • prawo jazdy min. kat. B,
  • umiejętność obsługi Internetu, poczty i znajomość środowiska Microsoft Office,
  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniu,
  • komunikatywność, dobra samoorganizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne formy wynagrodzenia,
  • szkolenia zawodowe.