Maxibit Polska na Targach Outdoor&Media Expo

W dniach 23-25 stycznia 2008 r. w kompleksie wysta- wienniczym EXPO XXI odbyły się I Międzynarodowe Targi Reklamy Out of Home i Poligrafii Reklamowej OUTDOOR&MEDIA EXPO. Wśród 250 firm z Polski i Europy zaprezentowaliśmy również swoją ofertę.

Naszym wystąpieniem udowodniliśmy, że stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i usług oraz estetykę prezentacji i stoisk. Na targach OME przedstawiliśmy nowoczesne mobilne systemy pokazowe:

· Maxibit Network Frost - ściankę w części podwyższoną o   dwa moduły, z podświetlonymi   witrynami i przejściem,
· Maxibit Stage - z grafiką w wielkim formacie, wydruko-   waną na tkaninie,
· Maxibit Satellite - efektowne wieże w trzech kształtach,
· i nasze podstawowe systemy roll-up Maxibit Zap i stand   Maxibit Solo.

 

Systemy te można modyfikować i ustawiać w dowolnych konfiguracjach, co pozwala na oryginalne aranżacje stoisk targowych, ekspozycję w centrach handlowych czy pokazy na konferencjach.

Zaprezentowaliśmy również ofertę wielkoformatowego druku reklamowego na różnych materiałach, elastycznych i płaskich, także nietypowych — tkaninie, folii, blasze, drewnie, korku, PCV i innych.

Oprócz budowy stoisk z przenośnych systemów wystawienniczych, które klienci mogą sami rozkładać i modyfikować, przedstawiliśmy także realizacje autorskich stoisk targowych, stworzonych od podstaw po pełną zabudowę.

Na targach OME mieliśmy okazję wysłuchać opinii naszych klientów i partnerów o proponowanej przez nas ofercie oraz podjąć merytoryczną dyskusję na temat przyszłości reklamy Out of Home i poligrafii reklamowej, co z pewnością pozwoli nam na ciągłe ulepszanie naszych propozycji ofertowych.


Pragniemy podziękować wszystkim zwiedzającym targi
za odwiedzenie naszego stoiska,
zapoznanie się z ofertą i podzielenie się opinią na temat produktów.

Maxibit Polska

________________________________________________________________________________